Haberler
/
Haberler
/
PLAST EURASIA 2016 İSTANBUL FUARINDAYDIK

Fuarda Puls Elektronik plastik sektörünce yoğun talep gören diğer ürünlerinin yanı sıra yüksek hassasiyette Gravimetrik ve Volümetrik dozajlama sistemlerini tanıtarak alanında ilgi odağı olmuştur.

Sektörün önde gelen Masterbach, BOPP Film, Plastik boru, Toz boya, Granül boya, Kalsit, Gıda, Tekstil, Cam elyaf, Pvc, çimento, Kimyasal, İlaç... üreticileri ile buluşturmuştur.

Katılımcı ve ziyaretçinin yoğun olduğu bu fuarda da Puls Elektronik A.Ş. mevcut ürünlerinin (Loadcell-Statik-Antistatik-Azalan Ağırlık (Dozajlama)- Checkweigher yanısıra geliştirfdiği yeni teknolojileri ve ekibiyle birlikte sektörde yerini büyütmeye devam etmektedir...

Yazılım ve Donanım olarak yenilenen Statik yükleyici (Dc Charger), Antistatik Çözümler(Static Solution) ve Güç Kaynaklarımız'a ilgi ve alaka her zamanki gibi yüksekti..

Puls Elektronik A.Ş. üretmiş olduğu Checkweigher, Dozajlama, Loadcell, Dc Charging, Antistatik cihaz ve ekipmanları avrasya Plast 2016 fuarında yerli ve yabancı pazarlardaki Makina Üreticileri, otomasyoncular, Iml Robot üreticileri, Masterbach, Enjeksiyon, Extruder makina üreticileri ile birkez daha buluşturdu...

Powered by Entranet