Prodotti
/
METAL DEDECTOR INDUSTRIALI
/
Metal Detector Tunnels for Conveyor Belts

Metal Detector Tunnels for Conveyor Belts

    PULS Metal Dedektörü üstün algılama performansı sunan teknolojisi ile yüksek dirençli paslanmaz çelik, manyetik ve manyetik olmayan kirletici metalleri yüksek hassasiyet ile denetler. Metal algılama sistemlerimiz elektromanyetik indüksiyona dayalı verici / alıcı yöntemini kullanırlar. İşlem sırasında metal dedektörü sabit bir elektromanyetik alan oluşturur. Dedektörden bir metal parçası geçerse, alanı bozar. Daha sonra alınan sinyal metal varlığı olarak kaydedilir ve uyarı oluşturularak metal varlığı tespit edilmiş olunur. 

    PULS Metal Dedektörü üretim süreçlerinize uyum sağlayacak şekilde yapılandırabilmesi ve kurulu sistemlerinizle sorunsuz bir şekilde bir araya getirilmesini sağlayan özel tasarımlarımızla metal algılama çözümünüzün şimdi ve gelecekteki ihtiyaçlarınızı karşılayabilmesini sağlar. Sesli alarmlar ve görsel uyarılar sayesinde operatörlerin çalışmama süresini en aza indirmek için derhal
ilgilenilmesi gereken olaylara karşı uyarır. Bileşenler, temizlik ve kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde üretkenlik geliştirme amaçlarını desteklemek üzere yapılandırılmıştır. Üretim ayarları değişiklikleri sırasında oluşabilecek kesinti süresinin ortadan kaldırılması veya azaltılması için hızlı ve kolay kuruluma sahiptir. Geliştirilmiş yazılım platformu, sürekli olarak yüksek düzeyde güvenilir algılama performansı sağlar.

  • Caratteristiche tecniche
  • Disegno tecnico
  • Opuscoli
  • File correlati
  • Video collegati
Powered by Entranet